FÜK Belgesi Danışmanlıkı FÜK Belgesi Danışmanlık
  FÜK Belgesi Danışmanlık Hizmeti ;
fük Belgesi Danışmanlık Hizmetleri Veren Firma
FÜK Belgesi Danışmanlık Hizmeti ;

Şirketimiz KAYRA Danışmanlık olarak FÜK Belgesi danışmanlık ve eğitim hizmetleri, Daha önce FÜK alınmış olan FÜK belgesinin sürekliliğini sağlamak için danışmanlık eğitim hizmetleri vermektedir. Uzman Eğitimci ve Danışmanlarımızın Firmalara FÜK belgesi Danışmanlık Hizmetleri 4 sınıfta detaylandırılmıştır.

1) HİÇ FÜK BELGESİ OLMAYAN FİRMALARA SIFIRDAN FÜK BELGESİNİN ALINMASININ SAĞLANMASI:
FÜK Belgesi olmayan firmalara; FÜK Belgesinin aldırılması için gerekli eğitimlerin verilmesi danışmanlık hizmetinin verilmesi sonucunda Kalite Yönetim Sisteminin kurulması ve uygulanmasını sağladıktan sonra Uluslararası Belgelendirme Kurumlarını FÜK Belgesi alacak firmaya davet ediyoruz ve firmanın FÜK Belgesi Denetiminden başarı ile geçmesini sağlayarak FÜK belgesinin alınmasını sağlıyoruz. Yani FÜK Belgesini alacak firmaların baştan en sona kadar bütün süreçlerini yönetiyoruz.

2) İYİ KURULMAMIŞ VEYA İŞLEMEYEN UYGULANMAYAN FÜK BELGESİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİN İYİLEŞTİRİLMESİ VEYA FÜK SİSTEMİNE REVİZE EDİLMESİ:
FÜK Belgesi olan bir firmada Kurulan Kalite Yönetim Sisteminde işlemeyen yönlerin olması, dokümanların uygun olmaması, aşırı bürokrasiye boğucu uygulamaların olması, sistemin bir türlü personeller tarafından algılanmaması sonucu uygulanmaması FÜK Belgesinin olup ta gereğinin yapılmadığı firmalarda ilgili FÜK belgesinin Yönetim Sisteminin baştan sona ele alınarak yaptığımız eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile iyileştirilmesini sağlıyoruz .

3) FÜK BELGESİ GÖZETİM DENETİM DANIŞMANLIK EĞİTİM:
FÜK Belgesi Yıllık gözetim denetiminde Belgelendirme kurumunun yapacağı denetim öncesinde firmalarda eksiklik ve denetime hazırlık için mevcut durum analizi danışmanlık ve gerekli eğitimlerin verilmesi ile firmanın gözetim denetiminden başarılı ile geçmesini sağlıyoruz.

4) FÜK BELGESİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ SÜREKLİ DANIŞMANLIK:
FÜK olan bazı firmalar sistemin daha da iyileştirilmesi için gözetim denetim gelmeden her zaman sistemde ki eksikliklerin tespit edilmesi ve anında çözümler bulunması için bizlerden sürekli danışmanlık hizmeti alabilmektedir. Sürekli danışmanlık hizmetlerimizde haftalık veya aylık belirli periyotlarda ziyaretler yapılmakta ve bu ziyaretlerin dışında uzaktan eğitim ve teknik destek hizmetleri ise sınırsız sağlanmaktadır.
Uzmanlarımıza Danışarak Fük Belgesi Danışmanlığı nedir, Fük Belgesi Danışmanlığı neden almalıyım , Fük Belgesi Danışmanlığı süreçleri nelerdir , Fük Belgesi Danışmanlık Ve Fük Belgesi Belgelendirme Hizmetleri aşamaları nelerdir, Fük Belgesi Danışmanlık Dosyası Nasıl Hazırlanır, Personele Fük Belgesi Danışmanlık Bilinci  Nasıl Aşılanır, Fük Belgesinin Firmaya özel Danışmanlığının nasıl alınacağı , Fük Belgesinin Danışmanlığını nereden almalıyım gibi sorularınızın cevapları için uzmanlarımızı aramaktan çekinmeyiniz. Fük Belgesi Danışmanlık ve Fük Belgesi belgelendirmesi için lütfen firmamızı arayınız.
   Diğer Hizmetlerimiz ;
Kayra İletişim
0232 364 49 03
Danışmanlık ve Belgelendirme Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz
CE Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
CE Belgesi
CE Belgesi Nedir? CE Belgesi nasıl alınır? Aşamaları Nelerdir ?
ISO 9001:2015 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 9001:2015 Belgesi
ISO 9001:2015 Belgesi Nedir? ISO 9001 i Hangi Firmalar Alabilir?
ISO 14001çevre yönetim sistemi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 14001:2015
ISO 14001:2015 Belgesi Nasıl Alınır ? ISO 14001:2015 alım aşamaları nelerdir?
Patent tescil, marka tescil, faydalı model tescil Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
Marka Tescil
Marka Tescil, Faydalı Model Tecil , Patent Tescil Belgesi Nasıl Alınır?
ISO 27001 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 27001 Belgesi
ISO 27001 Belgesi Nasıl Alınır? ISO 27001 Belgesi Aşamaları Nelerdir?
ISO 22000 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 22000 Belgesi
ISO 22000 Belgesi Nedir? ISO 22000 Belgesi nasıl alınır?
KAYRA WEB SERVİSİ Copyright © | Web Dizayn