İTÜ İyi Tarım Uygulamalar Belgesi Danışmanlık Firması İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Danışmanlık
  İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Danışmanlık Hizmeti ;
itü Belgesi Danışmanlık Hizmetleri Veren Firma
  İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Danışmanlık Hizmeti ;

Şirketimiz KAYRA Danışmanlık olarak İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi danışmanlık ve eğitim hizmetleri, Daha önce İTÜ İyi Tarım Uygulamaları alınmış olan İTÜ İyi Tarım Uygulamaları belgesinin sürekliliğini sağlamak için danışmanlık eğitim hizmetleri vermektedir. Uzman Eğitimci ve Danışmanlarımızın Firmalara İTÜ İyi Tarım Uygulamaları belgesi Danışmanlık Hizmetleri 4 sınıfta detaylandırılmıştır.

1) HİÇ İTÜ İyi Tarım Uygulamaları BELGESİ OLMAYAN FİRMALARA SIFIRDAN İTÜ İyi Tarım Uygulamaları BELGESİNİN ALINMASININ SAĞLANMASI:
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi olmayan firmalara; İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesinin aldırılması için gerekli eğitimlerin verilmesi danışmanlık hizmetinin verilmesi sonucunda Kalite Yönetim Sisteminin kurulması ve uygulanmasını sağladıktan sonra Uluslararası Belgelendirme Kurumlarını İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi alacak firmaya davet ediyoruz ve firmanın İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Denetiminden başarı ile geçmesini sağlayarak İTÜ İyi Tarım Uygulamaları belgesinin alınmasını sağlıyoruz. Yani İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesini alacak firmaların baştan en sona kadar bütün süreçlerini yönetiyoruz.

2) İYİ KURULMAMIŞ VEYA İŞLEMEYEN UYGULANMAYAN İTÜ İyi Tarım Uygulamaları BELGESİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİN İYİLEŞTİRİLMESİ VEYA İTÜ İyi Tarım Uygulamaları SİSTEMİNE REVİZE EDİLMESİ:
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi olan bir firmada Kurulan Kalite Yönetim Sisteminde işlemeyen yönlerin olması, dokümanların uygun olmaması, aşırı bürokrasiye boğucu uygulamaların olması, sistemin bir türlü personeller tarafından algılanmaması sonucu uygulanmaması İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesinin olup ta gereğinin yapılmadığı firmalarda ilgili İTÜ İyi Tarım Uygulamaları belgesinin Yönetim Sisteminin baştan sona ele alınarak yaptığımız eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile iyileştirilmesini sağlıyoruz .

3) İTÜ İyi Tarım Uygulamaları BELGESİ GÖZETİM DENETİM DANIŞMANLIK EĞİTİM:
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Yıllık gözetim denetiminde Belgelendirme kurumunun yapacağı denetim öncesinde firmalarda eksiklik ve denetime hazırlık için mevcut durum analizi danışmanlık ve gerekli eğitimlerin verilmesi ile firmanın gözetim denetiminden başarılı ile geçmesini sağlıyoruz.

4) İTÜ İyi Tarım Uygulamaları BELGESİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ SÜREKLİ DANIŞMANLIK:
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları olan bazı firmalar sistemin daha da iyileştirilmesi için gözetim denetim gelmeden her zaman sistemde ki eksikliklerin tespit edilmesi ve anında çözümler bulunması için bizlerden sürekli danışmanlık hizmeti alabilmektedir. Sürekli danışmanlık hizmetlerimizde haftalık veya aylık belirli periyotlarda ziyaretler yapılmakta ve bu ziyaretlerin dışında uzaktan eğitim ve teknik destek hizmetleri ise sınırsız sağlanmaktadır.
Uzmanlarımıza Danışarak İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Danışmanlığı nedir, İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Danışmanlığı neden almalıyım , İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Danışmanlığı süreçleri nelerdir , İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Danışmanlık Ve İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Belgelendirme Hizmetleri aşamaları nelerdir, İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Danışmanlık Dosyası Nasıl Hazırlanır, Personele İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Danışmanlık Bilinci  Nasıl Aşılanır, İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesinin Firmaya özel Danışmanlığının nasıl alınacağı , İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesinin Danışmanlığını nereden almalıyım gibi sorularınızın cevapları için uzmanlarımızı aramaktan çekinmeyiniz. İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Danışmanlık ve İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi belgelendirmesi için lütfen firmamızı arayınız.
   Diğer Hizmetlerimiz ;
Kayra İletişim
0232 364 49 03
Danışmanlık ve Belgelendirme Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz
GLOBAL GAP belgesi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
GLOBAL GAP Belgesi
GLOBAL GAP Belgesi Nasıl Alınır ? GLOBAL GAP alım aşamaları nelerdir?
BRC FOOD Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
BRC FOOD Belgesi
BRC FOOD Belgesi Nedir? BRC FOOD nasıl alınır? Aşamaları Nelerdir ?
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Nasıl Alınır ?
Helal Belgesi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
Helal Belgesi
Helal Belgesi Belgesi Nasıl Alınır? Süreç ve Aşamaları Nelerdir?
ISO 22000 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 22000 Belgesi
ISO 22000 Belgesi Nedir? ISO 22000 Belgesi nasıl alınır?
FSSC22000 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
FSSC 22000
FSSC22000 Belgesi Nasıl Alınır ? FSSC22000 Belgesi Belgelendirme aşamaları nelerdir?
KAYRA WEB SERVİSİ Copyright © | Web Dizayn