BRC FOOD Belgesi Danışmanlık Firması BRC FOOD Belgesi Danışmanlık
  BRC FOOD Belgesi Danışmanlık Hizmeti ;
brc food Belgesi Danışmanlık Hizmetleri Veren Firma
BRC FOOD Belgesi Danışmanlık Hizmeti ;

Şirketimiz KAYRA Danışmanlık olarak BRC FOOD Belgesi danışmanlık ve eğitim hizmetleri, Daha önce BRC FOOD alınmış olan BRC FOOD belgesinin sürekliliğini sağlamak için danışmanlık eğitim hizmetleri vermektedir. Uzman Eğitimci ve Danışmanlarımızın Firmalara BRC FOOD belgesi Danışmanlık Hizmetleri 4 sınıfta detaylandırılmıştır.

1) HİÇ BRC FOOD BELGESİ OLMAYAN FİRMALARA SIFIRDAN BRC FOOD BELGESİNİN ALINMASININ SAĞLANMASI:
BRC FOOD Belgesi olmayan firmalara; BRC FOOD Belgesinin aldırılması için gerekli eğitimlerin verilmesi danışmanlık hizmetinin verilmesi sonucunda Kalite Yönetim Sisteminin kurulması ve uygulanmasını sağladıktan sonra Uluslararası Belgelendirme Kurumlarını BRC FOOD Belgesi alacak firmaya davet ediyoruz ve firmanın BRC FOOD Belgesi Denetiminden başarı ile geçmesini sağlayarak BRC FOOD belgesinin alınmasını sağlıyoruz. Yani BRC FOOD Belgesini alacak firmaların baştan en sona kadar bütün süreçlerini yönetiyoruz.

2) İYİ KURULMAMIŞ VEYA İŞLEMEYEN UYGULANMAYAN BRC FOOD BELGESİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİNİN İYİLEŞTİRİLMESİ VEYA BRC FOOD SİSTEMİNE REVİZE EDİLMESİ:
BRC FOOD Belgesi olan bir firmada Kurulan Kalite Yönetim Sisteminde işlemeyen yönlerin olması, dokümanların uygun olmaması, aşırı bürokrasiye boğucu uygulamaların olması, sistemin bir türlü personeller tarafından algılanmaması sonucu uygulanmaması BRC FOOD Belgesinin olup ta gereğinin yapılmadığı firmalarda ilgili BRC FOOD belgesinin Yönetim Sisteminin baştan sona ele alınarak yaptığımız eğitim ve danışmanlık hizmetleri ile iyileştirilmesini sağlıyoruz .

3) BRC FOOD BELGESİ GÖZETİM DENETİM DANIŞMANLIK EĞİTİM:
BRC FOOD Belgesi Yıllık gözetim denetiminde Belgelendirme kurumunun yapacağı denetim öncesinde firmalarda eksiklik ve denetime hazırlık için mevcut durum analizi danışmanlık ve gerekli eğitimlerin verilmesi ile firmanın gözetim denetiminden başarılı ile geçmesini sağlıyoruz.

4) BRC FOOD BELGESİ KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ SÜREKLİ DANIŞMANLIK:
BRC FOOD olan bazı firmalar sistemin daha da iyileştirilmesi için gözetim denetim gelmeden her zaman sistemde ki eksikliklerin tespit edilmesi ve anında çözümler bulunması için bizlerden sürekli danışmanlık hizmeti alabilmektedir. Sürekli danışmanlık hizmetlerimizde haftalık veya aylık belirli periyotlarda ziyaretler yapılmakta ve bu ziyaretlerin dışında uzaktan eğitim ve teknik destek hizmetleri ise sınırsız sağlanmaktadır.
Uzmanlarımıza Danışarak BRC FOOD Belgesi Danışmanlığı nedir, BRC FOOD Belgesi Danışmanlığı neden almalıyım , BRC FOOD Belgesi Danışmanlığı süreçleri nelerdir , BRC FOOD Belgesi Danışmanlık Ve BRC FOOD Belgesi Belgelendirme Hizmetleri aşamaları nelerdir, BRC FOOD Belgesi Danışmanlık Dosyası Nasıl Hazırlanır, Personele BRC FOOD Belgesi Danışmanlık Bilinci  Nasıl Aşılanır, BRC FOOD Belgesinin Firmaya özel Danışmanlığının nasıl alınacağı , BRC FOOD Belgesinin Danışmanlığını nereden almalıyım gibi sorularınızın cevapları için uzmanlarımızı aramaktan çekinmeyiniz. BRC FOOD Belgesi Danışmanlık ve BRC FOOD Belgesi belgelendirmesi için lütfen firmamızı arayınız.
   Diğer Hizmetlerimiz ;
Kayra İletişim
0232 364 49 03
Danışmanlık ve Belgelendirme Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz
GLOBAL GAP belgesi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
GLOBAL GAP Belgesi
GLOBAL GAP Belgesi Nasıl Alınır ? GLOBAL GAP alım aşamaları nelerdir?
BRC FOOD Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
BRC FOOD Belgesi
BRC FOOD Belgesi Nedir? BRC FOOD nasıl alınır? Aşamaları Nelerdir ?
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları
İTÜ İyi Tarım Uygulamaları Belgesi Nasıl Alınır ?
Helal Belgesi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
Helal Belgesi
Helal Belgesi Belgesi Nasıl Alınır? Süreç ve Aşamaları Nelerdir?
ISO 22000 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 22000 Belgesi
ISO 22000 Belgesi Nedir? ISO 22000 Belgesi nasıl alınır?
FSSC22000 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
FSSC 22000
FSSC22000 Belgesi Nasıl Alınır ? FSSC22000 Belgesi Belgelendirme aşamaları nelerdir?
KAYRA WEB SERVİSİ Copyright © | Web Dizayn