Kozmetik Doğal Belgesi Danışmanlık Firması Vegan Belgesi
Vegan Belgesi ;
VEGAN Belgesi Begelendirme

VEGAN Belgesi ;

Vegan Belgesi, hayvansal ürün yada hayvansal yan ürün içermeyen ve canlı hayvanlar üstünde test yapılmamış ürünler için akredite kuruluşlar tarafından verilen bir sertifikadır. Vegan belgesine sahip ürünlerde ayrıca vegan etiketi mevcuttur. Haliyle bu ürünler vegan ürün arayan tüketiciler tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedirler.

 

Vegan sertifikası almak için en çok öngörülmesi gereken kısım tarafsız ve bağımsız, akredite bir belgelendirme firması ile çalışmakdır. Akredite bir belgelendirme kuruluşu tarafından verilen onaylar ve belgeler tüm dünyada geçerlidir.

 

Günümüzde çok fazla firma, mümkün olduğu ölçüde hayvansal içeriklerden kaçınmakta ve tüketici isteklerine göre hareket etmektedirler. Üretici firmalar, vegan standartlarına uygun seçenekler oluşturup, bu ürünlere vegan sertifikası almakta ve bilinçli tüketiciler için tercih edilen bir işletme olmaya çalışmaktadır.

 

Yaşadığımız çağda çok fazla vegan seçeneği, dünyadaki birçok restoran ve markette mevcuttur. Lakin veganlar için konu sadece gıda ürünleri de değildir. Mesela kürkler ve deri ürünler veganlar tarafından tercih edilmezler.

 

Vegan Belgesi Nasıl Alınır?

 

Vegan sertifikası almak için, tarafsız, bağımsız ve akredite bir laboratuvarın, yiyecek, içecek, kozmetik, giyim gibi ürünlerin hayvansal ürün veya hayvansal yan ürün bulunmadığını, bu ürünlerin canlı hayvan üzerinde test edilmediğinin ve tamamen vegan şartlarına uygun olarak üretildiğinin onaylaması ve raporlaması şarttı vardır.

 

Bilinmelidir ki, vegan yaşam sitilini ve beslenme şeklini benimseyen tüketicilerin satın alma kararları daha katı, düşünceli ve bilinçlidir.

 

Üretici işletmeler, ürünlerinin (yüzde 100) vegan olduğunu söyleselerde, bu söylemler bilinçli vegan tüketicileri için çok şey ifade etmezler. Vegan tüketiciler bilinçlidir, her ürünün içeriğini araştırmakta ve vegan şartlarına uygun üretildiğinden emin olduğu ürünleri tercih etmektedir.

 

Lakin imalatçıların büyük kısmı, üretim sitilini, kaynakların nereden elde edildiği, tedarik zincirinde vegan standartlarına uymayan bir süreç olup olmadığı ve bu standartları kontrol eden bir sistemin olup olmadığı konusunda dürüst değildirler. Bu sebeple veganlar etiketli ve belgeli vegan ürünleri tercih ederler.

 

Vegan sertifikalı etiketli ürünler, tüketicilere güven verirler. Ulusal ve uluslararası firmalar  tarafından akredite edilen QRS Quality, bilim ve teknoloji alanında dünyada yaşanan gelişmeleri yakından takip etmektedir ve sürekli kendini geliştiren güçlü bir çalışan kadrosuna sahiptir. Aynı zamanda modern test cihazları kullanmakta ve dünyanın her yerinde kabul gören test yöntemleri uygulayan labaratuvarlarla partner olarak çalışmaktadır. QRS Quality, bu güçlü altyapısı ile her sektörden firmalara verdiği test ve belgelendirme hizmetleri kapsamında, vegan ve vejetaryen sertifikası hizmetleri de sunmaktadır.

 

    Vegan Belgesi almak için bizi arayabilirsiniz. Tüm ISO Belgeleri konusunda size hizmet etmekten mutluluk duyarız, Vegan Belgelendirmelerinizi firmamızdan yaptırabilirsiniz. Vegan Belgesi almak istiyorsanız bizi arayabilirsiniz . Vegan Belgelendirme konusunda profesyonel destek almak için alanında uzman ekibimizle iletişime geçmekten çekinmeyiniz 0232 364 49 03

Uzmanlarımıza Danışarak  Vegan Belgesi nedir,  Vegan Belgesi ne işe yarar,  Vegan Belgesi Sistemi Nedir,  Vegan Belgesi Tarihçesi nedir,  Vegan Belgesi Kalitesi nedir ,   Vegan Belgesi Nedir,  Vegan Belgesi standartları nelerdir,  Vegan Belgesi  Yönetmelikleri nelerdir,  Vegan Belgesini kimler alınabilir ,  Vegan Belgesi Danışmanlık Ve  Vegan Belgesi Belgelendirme Hizmetleri aşamaları nelerdir,  Vegan Belgesi Dosyası Nasıl Hazırlanır.
  Vegan Belgesi kavramlarını anlayamadan  Vegan Belgesinin nasıl alınacağı  Vegan Belgesinin nereden alınacağı gibi soruların cevaplarını anlamakta zorluk çekeriz o yüzden alacağımız  Vegan Belgesini ilgilendiren diğer kavramlar nedir bu soruların cevapları için uzmanlarımız aramaktan çekinmeyiniz.  Vegan Belgesi belgelendirmesi için lütfen bizi arayınız.
   Diğer Hizmetlerimiz ;
Kayra İletişim
0232 364 49 03
Danışmanlık ve Belgelendirme Talepleriniz için bize ulaşabilirsiniz
Makina CE Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
Makina CE Belgesi
CE Belgesi Nedir? Makina CE Belgesi nedir ? CE Belgesi Nasıl Alınır
ISO 9001:2015 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 9001:2015 Belgesi
ISO 9001:2015 Belgesi Nedir? ISO 9001:2015 Hangi Firmalar Alabirler ?
ISO 14001çevre yönetim sistemi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 14001:2015
ISO 14001:2015 Belgesi Nasıl Alınır ? ISO 14001:2015 alım aşamaları nelerdir?
ohsas 18001 iş ve işçi sağlığı belgesi Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
OHSAS 18001 Belgesi
OHSAS 18001 Belgesi Nasıl Alınır ? OHSAS 18001 Aşamaları nelerdir?
ISO 22000 Belgesi Veren Firma Kayra Danışmanlık Belgelendirme
ISO 22000 Belgesi
ISO 22000 Belgesi Nedir? ISO 22000 Belgesi nasıl alınır?
KAYRA WEB SERVİSİ Copyright © | Web Dizayn